Zatvori

Informacija

Molimo, pričekajte trenutak!

Poslovnice




Poslovnica 1 - RIBNJAK
Ribnjak 5, 10 000 Zagreb, Tel: 01 4668 641, 

e-mail: pj1@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 2 - SAMOBORSKA
Samoborska cesta 46 , 10 090 Zagreb, Tel: 01 3734 946 , 

e-mail: pj2samoborska@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-16:00


Poslovnica 3 - ZAGEBAČKA

Zagrebačka cesta 110, 10 000 Zagreb, Tel: 01 2008 513

e-mail: pj3@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-19:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 4 - KUTINA

Vladimira Nazora 30, 44 320 Kutina, Tel: 044 684 531, 

e-mail: pj4@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 5 - BJELOVAR
Šenoina 7, 43 000 Bjelovar, Tel: 043 244 174, 

e-mail: pj5bjelovar@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 07:30-19:00, Sub-07:30-12:00


Poslovnica 6 - DUGO SELO 
Josipa Zorića 63, 10 370 Dugo Selo, Tel: 01 2752 422,

e-mail: pj6@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00 - Sub: 08:00-13:00


Poslovnica 7 - ZAPREŠIĆ
Maršala Tita 24, 10 290 Zaprešić, Tel: 01 3315 337,

e-mail: pj7@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 07:00-18:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 8 - VARAŽDIN
Zagrebačka 94, 42 000 Varaždin, Tel: 042/250-060, 

e-mail: pj8varazdin@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 9 - OSIJEK
Županijska 36, 31 000 Osijek, Tel: 031 200 940, 

e-mail: pj9osijek@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00 


Poslovnica 10 - DARUVAR
J. Jelačića 49 , 43 500 Daruvar, Tel: 043 331 487 , 

e-mail: pj10daruvar@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 11 - KORENICA
Trg SV. Jurja 11, 53 230 Korenica, Tel: 053 776 833, 

e-mail: pj11korenica@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-12:00 i od 13:00-17:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 12 - VINKOVCI
H.V. Hrvatinića 43 , 32 100 Vinkovci, Tel: 032 306 486 , 

e-mail: pj12vinkovci@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-18:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 13 - VARAŽDINSKE TOPLICE

Josipa Čabrijana 2, 42 223 Varaždinske Toplice, Tel: 042 350 808, 

e-mail: pj13vtoplice@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-13:00 i od 14:00-17:00, Sub-08:00-13:00

 

Poslovnica 14 - SAMOBOR
Svetonedeljska 2 , 10 430 Samobor, Tel: 01 3877 611 , 

e-mail: pj14samobor@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-15:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 15 - KRANJČEVIĆEVA
Kranjčevićeva 9 , 10 000 Zagreb, Tel: 01 5542 326 , 

e-mail: kranjceviceva@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-15:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 16 - OTOČAC
Kralja Tomislava 83, 53 220 Otočac, Tel: 053 333 134 , 

e-mail: otocac@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 17 - OGULIN
Bolnička 7A, 47 300 Ogulin, Tel: 047 400 404 , 

e-mail:  ogulin@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 18 - ZABOK
Matije Gupca 12a, 49 210 Zabok, Tel: 049 492 604, 

e-mail: zabok@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-15:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 19 - ZLATAR BISTRICA
Zagorska ulica 4, 49 247 Zlatar Bistrica, Tel: 049 492 594 , 

e-mail: pj19bistrica@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 20 - DONJA STUBICA
Golubovečka 6, 49240 Donja Stubica, Tel: 049 492 718, 

e-mail: donjastubica@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet:  09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 21 - ZADAR
Ulica Hrvatskog Sabora 8d, 23 000 Zadar, Tel: 023 323 752, 

e-mail:zadar@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-15:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 22 - ĐAKOVO
Pavićeva 24, 31 400 Đakovo, Tel: 031 812 944, 

e-mail:djakovo@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-20:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 23 - NOVSKA
Zagrebačka 25, 44 330 Novska, Tel: 044 493 555, 

e-mail:novska@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 24 - DRNIŠ
Domovinskog rata 20, 22 320 Drniš, Tel: 020 220 720, 

e-mail:drnis@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: ZATVORENO


Poslovnica 25 - MALINSKA
Sv. Vid-Miholjice 202, 51 511 Sv. Vid-Miholjice, Tel: 051/490 900 , 

e-mail:malinska@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 26 - BIOGRAD NA MORU
Biograd na Moru 23210, Franje Tuđmana 30 , Tel: 023/299948, 

e-mail:biograd@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 27 - KNIN
Maslenićka 21, 22300 Knin, Tel: 022/247 767,

e-mail: knin@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 09:00-16:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 28 - NOVI VINODOLSKI

Marina Novi, Novi Vinodolski - Mel 1b, 51250 Novi Vinodolski, Tel: 051/499 415,

e-mail: novivinodolski@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-15:00, Sub-08:00-13:00


Poslovnica 29 - ŽUPANJA
Ljudevita Gaja 4, 32270 Županja, Tel 032/836 015,
email: zupanja@topstart.hr
Radno vrijeme: Pon-Pet 09:00-16:00, Sub-08:00 - 13:00


Poslovnica 30 - SPLIT
Pojišanska 11, 21 000 Split, Tel: 021 489 573, 
Radno vrijeme: Pon-Pet: 07:00-19:00, Sub-07:00-12:00 


Poslovnica 31 - Matulji
Kvarnerska cesta 35a, 51 211 Matulji, Tel: 051 296 627, 

e-mail: matulji@topstart.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet: 08:00-18:00, Sub-08:00-13:00