+385 1 4668 641

Promet veći od

0 kn

PREKO

0 artikala

SURADNJA SA

0 dobavljača

VIŠE OD

0 djelatnika

Prodajni program

0
Poslovnica diljem Lijepe Naše
Sveti Ivan Zelina

Ulica Vladimira Nazora 63A, Sveti Ivan Zelina

Tel.: 01 556 22 32
Email.: zelina@topstart.hr

Radno vrijeme:

Kaštel Stari

Ivana Pavla II 235, Kaštel Stari

Tel.:
Email.: kastel.stari@topstart.hr

Radno vrijeme:

Korenica

TRG Svetog Jurja 11, Korenica

Tel.: 053 776 833
Email.: pj11korenica@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-12:00 i 13:00-17:00
Sub: 08:00-13:00

Malinska

Ulica Sveti Vid - Miholjice 202, Malinska

Tel.: 091 4567 012
Email.: malinska@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Matulji

Kvarnerska cesta 35a, Matulji

Tel.: 051 499 415
Email.: matulji@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

Zlatar Bistrica

Zagorska ulica 4, Zlatar Bistrica

Tel.: 051 296 627
Email.: pj19bistrica@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-18:00
Sub: 08:00-13:00

Zabok

Ulica Ksavera Šandora Gjalskog 2, Zabok

Tel.: 049 206 903
Email.: zabok@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

Ogulin

Bolnička ulica 7A, Ogulin

Tel.: 047 400 404
Email.: ogulin@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-19:00
Sub: 08:00-13:00

Novska

Zagrebačka ulica 25, Novska

Tel.: 044 493 555
Email.: novska@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Kutina

Ulica Vladimira Nazora 30, Kutina

Tel.: 044 684 531
Email.: pj4@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Daruvar

Ulica Josipa Jelačića 49, Daruvar

Tel.: 043 331 487
Email.: pj10daruvar@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

Bjelovar

Ulica Augusta Šenoe 7, Bjelovar

Tel.: 043 244 174
Email.: pj5bjelovar@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:30-19:00
Sub: 07:30-12:00

Varaždinske Toplice

Ulica Josipa Čabrijana 2, Varaždinske Toplice

Tel.: 042 350 808
Email.: pj13vtoplice@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-13:00 i 14:00-17:00
Sub: 08:00-13:00

Varaždin

Zagrebačka ulica 94, Varaždin

Tel.: 042 250 060
Email.: pj8varazdin@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Županja

Ulica Ljudevita Gaja 4, Županja

Tel.: 032 836 015
Email.: zupanja@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

Vinkovci

Ulica Hrvoja Vukčića Hrvatinića 43, Vinkovci

Tel.: 032 306 486
Email.: pj12vinkovci@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-18:00
Sub: 08:00-13:00

Đakovo

Pavićeva ulica 24, Đakovo

Tel.: 031 812 944
Email.: djakovo@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-20:00
Sub: 08:00-13:00

Osijek

Županijska ulica 36, Osijek

Tel.: 031 200 940
Email.:pj9osijek@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Zadar

Ulica Hrvatskog Sabora 8D, Zadar

Tel.: 023 323 752
Email.: zadar@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

 

Split

Pojišanska ulica 11, Split

Tel.: 021 489 573
Email: split@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 07:00-19:00
Sub: 07:00-12:00

Samobor

Svetonedeljska ulica 2, Samobor

Tel.: 01 3877 611
Email: pj14samobor@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

Dugo Selo

Ulica Josipa Zorića 63, Dugo Selo

Tel.: 01 2752 422
Email: pj6@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Zaprešić

Ulica Maršala Tita 24, Zaprešić

Tel.: 01 3315 337
Email: pj7@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Zagreb

Samoborska cesta 46, Zagreb

Tel.: 01 3734 946
Email: pj2samoborska@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-16:00
Sub: 08:00-13:00

Zagreb

Kranjčevićeva ulica 9, Zagreb

Tel.: 01 5542 326
Email: kranjceviceva@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-15:00
Sub: 08:00-13:00

Zagreb

Ribnjak ulica 5, Zagreb

Tel.: 01 4668 641
Email: pj1@topstart.hr

Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08:00-18:00
Sub: 08:00-13:00

O NAMA

Tvrtka Top Start osnovana je 2012. godine sa sjedištem u Zagrebu, Ribnjak 5, kao nasljednik tradicije koju su pokrenule tvrtke Akumulator d.d. , Akumulatori Ribnjak i Akumulatori – baterije još davne 1964. godine. Kao stručnjak na području akumulatora i svih vrsta baterija, Top Start u svojoj ponudi ima najveći i najsvestraniji izbor akumulatora i baterija renomiranih svjetskih proizvođača. Ujedno nudimo otkup i adekvatno zbrinjavanje svih vrsta starih akumulatora i baterija.

 

Kroz svoje maloprodajne prostore te veleprodajne kontakte, stručno osoblje i široku mrežu partnera, Top Start tržištu nudi najcjelovitiju ponudu akumulatora i baterija te auto opreme.

 

Cilj nam je dodatno ojačati maloprodajnu mrežu kako bismo kvalitetom ponude i niskim cijenama bili na usluzi svojim kupcima, te tako bismo zajedno sa njima smanjili štetan utjecaj na okoliš.